The Culling sa dočkalo oficiálneho vydania exkluzívne pre Xbox One

The Culling Logo
Microsoft si dal tento rok obzvlášť záležať na rozvoji battle royale žánru na Xbox One. Okrem toho, že sa dočkáme exkluzívneho prístupu ku konzolovej verzii PlayerUnknown’s Battlegrounds už tento rok, platforma sa dočkala bláznivého titulu The Culling.

The Culling je vlastne štandardnou battle royale zabíjačkou, ktorá bola vydaná už 2. júna/června v rámci Game Preview programu s prísľúbenou podporou pre Xbox Play Anywhere v neskoršej fáze. Tento týždeň však už hra vyšla z programu a stala sa novou, plnohodnotnou Xbox One exkluzivitou. Zatiaľ teda stále chýba Play Anywhere, ale veríme, že tvorcovia svoj sľub dodržia.

The Culling dáva hráčom možnosť účastniť sa zvrátenej reality show, ktorá je o zabíjaní ostatných. Vlastne také hry o život, kde sa kreativite medze nekladú a hráči môžu zabíjať ostatných všeličím. Dokonca, pri príležitosti vydania 1.0 verzie hry pribudne nová trieda Zlatých zbraní, ktoré zahŕňajú aj nové schopnosti ako dvojité skoky alebo zvýšený damage. Samozrejme došlo k oprave chýb, nové možnosti customizácie a tiež podpora pre proximity a tímový chat. A tiež nesmú chýbať achievementy.

The Culling stojí 24,99€ alebo 499 Kč. Hráči si môžu stiahnuť aj bezplatné demo.

The Culling
The Culling
Developer: Xaviant Games
Price: 5,99 €

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *