Swery65 sa ospravedlnil za koniec D4: Dark Dreams Don’t Die

D4 Dark Dreams Don't Die
D4: Dark Dreams Don’t Die patrila vo svojej dobe k najambicióznejším Xbox exkluzivitám. Škoda len, že to skončilo jednou sezónou a že príbeh ani po rokoch nepokračuje.

Za toto sa už tvorca hry, Hidetaka Suehiro alias Swery65, ospravedlnil na svojom Twitteri. Za ukončením príbehu cliffhangerom stojí podľa jeho slov viacero faktorov. Najväčším problémom, prečo príbeh exkluzivity D4 skončil predčasne, súvisí s chorobou, s ktorou Swery bojoval. Práve kvôli nej musel opustiť štúdio, s ktorým pracoval, no už sa do neho nevrátil.

Miesto toho začal vyvíjať novú hru, The Good Life, ktorej crowdfundingová kampaň neuspela. Kampaň zlyhala kvôli nejasným správam o tom, čo bude vlastne projekt zač. Ešte pred oznámením kampane unikli nejaké informácie, ktoré vytvorili dojem, že titul bude vlastne 2D plošinovkou. To však nie je pravda, na čo bohužiaľ tvorca dostatočne neupozorňoval. Plus chýbali nejaké ďalšie informácie, ktoré ešte tvorca nepovedal, hoci by stáli za spomenutie. Ako napríklad, prečo sú v príprave dve verzie hry, jedna s mačkou a druhá so psom.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Riantx píše:

    Envés de fazer um jogo novo faz uma 2 temporada do d4

    (Preklad: Namiesto novej hry robí na 2. sezóne D4)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *