Microsoft oznámil dátum vydania a krabicovku PlayerUnknown’s Battlegrounds!

PlayerUnknown's Battlegrounds
Microsoft už včera sľúbil, že na Paris Game Week oznámi dôležité info ohľadom PlayerUnknown’s Battlegrounds. Svoj sľub dodržal a práve dnes oznámil dátum, na ktorý sa tešia mnohí.

Microsoft potvrdil, že PUBG vychádza 12. decembra/prosince na Xbox One a Xbox One X za cenu 29,99€. Hra vyjde ako súčasť Game Preview programu, avšak Microsoft rovno potvrdil vydanie krabicovej verzie, čo ocenia zberatelia. Pretože PUBG nemá podporu Play Anywhere, tak je vlastne jedno, ktorú verziu si hráči zvolia – Windows 10 podporovaný nie je. Fanúšikovia sa tiež môžu tešiť na trojicu DLC packov, ktoré budú dostupné od prvého dňa na Xbox. Tieto balíčky majú byť darčekom pre testerov a hardcore fanúšikov hry.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

 1. Harbi píše:

  No koneeeeecne . Uz by ma len zaujimalo ako to bude s tou podporou multyplatformy a ci vobec bude

  • Jaromír Miko píše:

   Čo viem tak chcú, ale zrejme to bude s nejakými obmedezeniami, keďže myš+klávesnica by mala prevahu. Čiže si myslím, že keď to spravia, tak bude treba použiť klávesnicu a myš aj na Xboxe.

 2. Harbi píše:

  Budete to niekto hrat ? Zisli by sa spoluhraci, v xboxe som novacik

  • Jaromír Miko píše:

   Určite sa niekto nájde, napr. v skupine Xbox One CZ/SK na FB je o to slušný záujem. Ja ešte neviem, či to budem hrať a kedy to budem hrať, ale pokukujem sa po tom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *