PUBG Corp. teasuje plány na rok 2018

PlayerUnknown's Battlegrounds PUBG
Kórejské štúdio PUBG Corp. priblížilo svoje plány na rok 2018 a vraví, že hráči sa tento rok dočkajú v poradí tretej mapy.

Tá však bude dostupná len pre PC a až časom sa dostane na Xbox, keďže tím zaoberajúci sa konzolovou verziou má momentálne plné ruky práce s vyladením stávajúcej beta verzie. Kvôli tomu je zatiaľ nejasné aj to, kedy sa v Xbox verzii objaví púštna mapa Miramar, ktorú si hráči na PC môžu užívať už takmer tri mesiace vo svojej “full verzii”. Je ale zrejmé, že na Xbox sa Miramar dostane ešte tento rok. Takisto je možné, že krátko po odchode hry z Game Preview fázy bude k dispozícii aj spomínaná tretia mapa. Tá by sa mala podľa všetkého odohrávať niekde na Jadranskom mori. Zahŕňať bude piesočné pobrežie a zasnežené hory, vďaka čomu sa tu možno objavia aj snežné skútre.

PlayerUnknown's Battlegrounds Bridge

 

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *