Warhammer: End Times – Vermintide dostáva 10GB patch, ktorý opravuje textúry aj achievementy

Warhammer End Times Vermintide
Len krátko predtým, ako sa Warhammer: End Times – Vermintide dostane do ponuky Games with Gold na december, hra dostáva jeden veľký patch.

Jeden skutočne veľký patch. Má totiž až 10.32GB, čím dosahuje takmer veľkosť hry na základnom Xboxe. Aktualizácia totiž prekopáva algoritmus na kompresiu textúr, ktorý je úspornejší a hre len prospeje. Ten predošlý nebol zrovna dokonalý a to malo za následok časté zdanlivo bezdôvodné pády hry.

S novým algoritmom však už k pádom dochádzať nebude. Má to ale jeden háčik – vývojári museli zmeniť takmer každú textúru prostredia v hre. A to je dôvod, prečo má patch vyše 10GB. Jeho ďalšou opravou, ktorá poteší hlavne achievement hunterov, sa týka achievementu Pierce the Veil. Achievement v hodnote 30(G) pribudol do hry v rámci bezplatnej aktualizácie, no mal jeden zásadný problém –nedal sa odomknúť. A tak robil tento achievement zanieteným lovcom vrásky na čele.

Warhammer End Times Vermintide Unobtainable Achievement

via Reddit

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *