Poliaci štartujú hon na čarodejnice v novej hre Witchfire

Witchfire
Nočné Game Awards priniesli aj kopu chutného ovocia. V dobe, kedy sa mnohé strieľačky sústredia na mutantov alebo zombie, uvádza poľské štúdio The Astronauts hru s netradičným nepriateľom – Witchfire.

Witchfire je ďalšou FPS-kou od ľudí, ktorí stáli za titulmi Painkiller, Bulletstorm a The Vanishing of Ethan Carter. Ich nová hra sa teda nesie v napohľad podobnom duchu. Ponúka však výrazný objem dark fantasy elementov, príšer z hlbín pekiel ako vystrihnutých z DOOM-u, padlých bojovníkov a lá Dark Souls – a – čarodejníkov.

V krátkom teaseri nám chcú bývalí zakladatelia People Can Fly ukázať, že výnimočná bude aj grafika hry. Na to, aby vyzerala dôveryhodne, využívajú techniku fotogrametrie, ktorú použili už v The Vanishing of Ethan Carter. Táto technika umožňuje vývojárom 3D skenovať objekty z reálneho sveta, vrátane celých budov, a pretvoriť ich na objekty v hre. Vo výsledku im to zabezpečí vrcholnú vizuálnu kvalitu a prirodzený vzhľad. Spolu s hardvérom a novými nástrojmi chcú túto technológiu ešte zdokonaliť.

Na hru si však počkáme ešte niekoľko rokov. Pretože je na samom začiatku vývoja, The Astronauts ju oznámili zatiaľ len na počítač a konzolové vydanie v tejto fáze vývoja neplánujú.

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *