Sea of Thieves má oznámený dátum vydania, betu a nový trailer so sliepkou

Sea of Thieves
Presne ako Microsoft sľúbil, tak na Game Awards 2017 v noci ohlásil bližšie informácie ku chystanej multiplayerovke Sea of Thieves. Tá bola oznámená prvýkrát na E3 2015 a odvtedy sme ju vídali pravidelne na rôznych podujatiach vrátane ďalších dvoch ročníkov E3.

Na budúcom ročníku už ale Sea of Thieves neuvidíme. Dôvod je jasný – hra vyjde konečne na jar 2018. Presnejšie bol jej dátum vydania stanovený na 30. marec/březen, teda na posledný piatok onoho mesiaca. Tvorcovia to oznámili spolu s novým trailerom, ktorý prezentuje aktuálny stav gameplayu a aj jedno nič-netušiace kura. Microsoft týmto zároveň oficiálne spustil predobjednávky a oznámil hneď Black Dog Pack, ktorý poteší hráčov sadou pirátskych bonusov:

  • Exkluzívny Black Dog outfit obsahujúci čiapku, drevenú nohu, boty a rukavice
  • Black Dog šabľu
  • Tematické hudobné nástroje v čiernych farbách

Rare zároveň oznámilo uzavretý beta test hry, ktorý bude prebiehať začiatkom roka. Presnejšie informácie o beta teste budú oznámené neskôr. Pozvánku do uzavretej bety dostávajú automaticky všetci, ktorí sa registrovali pred týmto oznámením do insider programu hry.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár