Rockstar už umožňuje získať dvojhlavňový revolver v GTA Online a Red Dead Redemption 2

GTA Online Double Action Revolver
Špekuláciám o budúcoročnom prepojení GTA Online a Red Dead Redemption 2 odzvonilo. Rockstar totiž, zjavne v reakcii na únik, oznámil, že hráči si môžu odomknúť Double Action Revolver do oboch hier hneď teraz!

Na to, aby hráči mohli získať revolver, je však treba niečo spraviť. Hráči môžu v GTA Online očakávať na svojom mobile nový email, v ktorom budú prvé vodítka k získaniu peknej odmeny. Tú predstavuje Double Action Revolver v GTA Online, a keď sa hráčom podarí dokončiť výzvu Headshot Challenge vo freemode, získajú 250 000$ a okamžitý prístup k zbrani v Red Dead.

Vyzerá to teda, že akcia odštartovala omnoho skorej, než sa čakalo. Na druhú stranu je tu aspoň istota, že keď už o akcii vieme, tak sa potvrdila ako skutočná. Red Dead Redemption 2 by malo vyjsť na jar 2018, no v prípade Rockstaru nemožno vylúčiť, že hra bude opäť odložená.

Red Dead Redemption 2

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *