Rockstar už umožňuje získať dvojhlavňový revolver v GTA Online a Red Dead Redemption 2

GTA Online Double Action Revolver
Špekuláciám o budúcoročnom prepojení GTA Online a Red Dead Redemption 2 odzvonilo. Rockstar totiž, zjavne v reakcii na únik, oznámil, že hráči si môžu odomknúť Double Action Revolver do oboch hier hneď teraz!

Na to, aby hráči mohli získať revolver, je však treba niečo spraviť. Hráči môžu v GTA Online očakávať na svojom mobile nový email, v ktorom budú prvé vodítka k získaniu peknej odmeny. Tú predstavuje Double Action Revolver v GTA Online, a keď sa hráčom podarí dokončiť výzvu Headshot Challenge vo freemode, získajú 250 000$ a okamžitý prístup k zbrani v Red Dead.

Vyzerá to teda, že akcia odštartovala omnoho skorej, než sa čakalo. Na druhú stranu je tu aspoň istota, že keď už o akcii vieme, tak sa potvrdila ako skutočná. Red Dead Redemption 2 by malo vyjsť na jar 2018, no v prípade Rockstaru nemožno vylúčiť, že hra bude opäť odložená.

Red Dead Redemption 2

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *