Nové DLC pre Call of Duty: WWII rozbehne vojnu v Prahe

Call of Duty WWII
Druhá svetová vojna postihla mnohé krajiny a výnimkou nezostalo ani Česko, kde rástol odpor voči nacistickej okupácii.

Práve tomuto odboju bude venované nové DLC The Resistance, ktoré rozšíri hru o 5 nových máp, z čoho jedna sa odohráva v Prahe. Táto mapa nesie meno Anthropoid a uvidíme v nej, celkom pochopiteľne, kopu českých nápisov a rozpadnutých budov kvôli bombardovaniu. Táto mapa, ako aj mapy Valkyrie (ktorá sa odohráva v Hitlerovom sídle) a Occupation (remake mapy Resistance z Call of Duty: Modern Warfare 3), budú dostupné v klasickom multiplayeri.

Štvrtá mapa rozšíri režim War Mode o Operation: Intercept, odohrávajúca sa v isté mestečko v západnej Európe. Úlohou v tejto multiplayerovej misii je oslobodenie odporcov nacistického režimu, ochromenie komunikácie a zastavenie nacistického vlaku. Piata mapa s označením The Darkest Shore nakoniec rozšíri režim Nazi Zombies o novú udalosť, ktorá sa odohráva pár dní po udalostiach z pôvodnej mape na pláži. Balíček vychádza na Xbox One na prelome februára/února a marca/března 2018.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *