Microsoft oznámil 10 hier, ktoré pribudnú do Xbox Game Pass v januári

Xbox Game Pass January 2018
Krátko po tom, čo MajorNelson začal teasovať dvojicu hier, ktoré sa objavia budúci rok v Xbox Game Pass, Microsoft odhalil celý zoznam a ukázal tak 10 titulov, na ktoré sa môžu predplatitelia tešiť už v januári/lednu 2018.

Z ponuky je zrejmé, že si v nej príde každý na svoje. Okrem skôr sľubovaného Devil May Cry 4 a NBA Playgrounds bude dostupných aj ďalších 5 hier z Xbox One3 hry z Xbox 360 jedna hra z pôvodnej Xbox konzoly. Je ňou prvá ohlásená hra (respektíve kolekcia minihier) z programu spätnej kompatibility, Fuzion Frenzy.

Vďaka vylepšeniam v spätnej kompatibilite hra beží v 1080i rozlíšení na Xbox One S a v 4K rozlíšení na Xbox One X a ponúka ostrejší obraz, než aký bol dostupný v tej dobe. Textúry síce ostali zachované, ale aj ostrosť obrazu je malý krôčik k tomu, aby sa dalo pozerať na tak staré hry aj v roku 2018.

Medzi spätne kompatibilnými titulmi z Xbox 360, ktoré zamieria do ponuky Game Pass, nájdeme prvú hru Bayonetta od Platinum Games, ktorá tento rok vyšla na PC a neskôr vyjde vo vylepšenej podobe na Nintendo Switch po boku druhej časti. Switch tiež dostane, exkluzívne, tretí diel. Fanúšikovia bojoviek si prídu na Injustice: Gods Among Us, ktoré vyšlo aj ako remaster na PS4, na Xbox One si však hru zahráme vďaka spätnej kompatibilite. V spojitosti s nadchádzajúcim Super Bowl LII tiež môžu fanúšikovia amerického futbalu očakávať jeho arkádové prevedenie v Tecmo Bowl Throwback.

Veľké prekvapenia však prichádzajú aj z prostredia Xbox One. Tu totiž nájdeme Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, čo je krátky prequel k piatej a zároveň finálnej príbehovej hre od Hideo Kojimu, ktorá zároveň zavŕši príbeh hraný z pohľadu Solid Snakea. Či plánuje Konami pokračovať v sérii aj inak, než uvedením Metal Gear Survive, zatiaľ známe nie je. Môžeme to však pokladať za krátky predvoj k záverečnej časti MGS. Ďalej bude k dispozícii Deadlight: Director’s Cut a WRC 5.

Najväčším prekvapením je však Zoo Tycoon (Ultimate Animal Collection). Táto vylepšená verzia Zoo Tyconu vyšla len začiatkom minulého mesiaca a rozšírila Zoo Tycoon o niekoľko zásadných vylepšení. Okrem množstva nových zvierat z Južnej Ameriky a Austrálie tu nájdeme početné vylepšenia spojené s gameplayom, ako aj podporu Xbox Play Anywhere programu, s tým spojenú podporu Windows 10 a vylepšenia pre Xbox One X, vrátane podpory 4K HDR.

Zoo Tycoon

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *