Bývalí vývojári Heavy Rain pracujú na novom multiplatformovom titule

Interior Night
Ako to už v hernom priemysle býva, odpadlíci zo štúdií Quantic Dream, Sony a Slightly Mad Studios založili koncom minulého roka nové, vlastné štúdio Interior Night.

Tohto štúdia sa na koniec ujala SEGA, ktorá sa stane vydavateľom ich úplne novej príbehovej hry. Kľúčovou vlastnosťou hry bude naratív, vďaka čomu sa môže jednať o podobnú záležitosť, akou sú práve hry od Quantic Dream. Dokonca samotná zakladateľka a šéfka nového štúdia, Caroline Marchal, pracovala v Quantic Dream ako lead designér. Čo sa novej hry týka, má sa jednať o hru pre staršie televízne publikum, teda pôjde o titul s akčnými prvkami. K tomu by mala vyjsť aj na ďalšie platformy, než PlayStation – PC a Xbox.

Naznačuje to samotné vyhlásenie, v ktorom tvorcovia uvádzajú, ako sa nevedia dočkať, až tento pripravovaný zážitok ponúknu čo najväčšiemu množstvu hráčov.

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *