Prvé DLC do Call of Duty WWII vychádza po mesiaci na Xbox One

Call of Duty WWII
Po mesačnej PS exkluzivite sa prvá DLC expanzia do Call of Duty: WWII dostane aj na Xbox One a PC. Datadisk The Resistance vychádza už budúci týždeň, a hráči, zvlášť tuzemskí, sa môžu na čo tešiť.

Jednou z najväčších noviniek je totiž mapa Anthropoid, ktorá je pomenovaná podľa operácie, ktorej cieľom bolo dopadnúť Heydricha. Celá udalosť sa odohrávala v Prahe. Zamierime však aj na iné fronty – do parížskych ulíc v Occupation a dokonca aj do Východného Pruska v mapách Wolf’s Lair a Valkyrie. Tiež pribudne nová War Mode misia Intercept, v ktorej budú hráči oslobodzovať odporcov nacistického režimu a súčasne pri tom zabíjať nepriateľov. A ako to už pri Call of Duty býva, nechýba ani nová epizóda režimu Nazi Zombies – The Darkest Shore. Napriek svojmu názvu sa neodohráva v Normandii, ale na ostrove plnom zombie. DLC bude vydané už 1. marca/března.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár