Destiny 2 už skutočne poteší hráčov novým patchom

Destiny 2
Destiny 2. Ako veľmi sa mnohí z nás tešili na to, čo dostaneme, a aké bolo rozčarovanie, keď hra vyšla… Vzhľadom k tomu, čo Bungie s hrou predvádzalo v posledných mesiacoch, sa ani nečudujeme, že si aj samotní vývojári uvedomili, že kolotoč ospravedlňovania musí zastaviť.

Destiny 2 tak už tento mesiac dostane patch 1.1.4, ktorý je zároveň posledným patchom druhej sezóny. Jeho súčasťou sú rôzne novinky, no tou najväčošu je nepochybne Iron Banner 6v6, takže sa počet hráčov v PvP režimoch zvýši o 4. Súčasne dôjde k zmene v rýchlosti respawnu Power Ammo munície. Bude pomalšia o 50%. V režimoch Quickplay potom dôjde k spomaleniu o 30%, v Survival o 40% a Countdown o 25%.

Ďalšou novinkou budú zmeny v časoch respawnu – v Quickplay na 2 sekundy a v Countdown a Survival na 7 sekúnd. Ďalej bol v Competitive Play vyriešený problém známy ako Team Shotting. Vyriešilo sa to tak, že došlo k zníženiu množstva tímov pri ich hromadení a tiež pribudlo odmeňovanie jednotlivých hier a pridávanie motivačných bokoviek. Zároveň to znamená, že boli v hre nadobro odstránené Trackery vo všetkých kompetitívnych režimoch a Trials.

Potom dôjde k zmene v sandboxe hry. Hráči sa môžu tešiť na ešte rýchlejší šprint a možnosť dostať sa jetpackom a inými vychytávkami do ešte vyšších polôh. V prípade triedy Arcstrider dôjde k zrýchleniu útokov a uhýbania sa, ako aj zvýšený dohľad, pokiaľ ide o mierenie. Aktualizácia s označením 1.1.4 vychádza 27. marca/března.

Destiny 2 February 2018 Roadmap

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

1 odpoveď

  1. Rado píše:

    samé hovadiny. destiny 2 ide mimo mna.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *