Destiny 3 sa nekoná, Bungie odhalilo 5-ročné plány s dnešnou hrou

O možnej príprave Destiny 3 sme počuli veľa informácií. Časť informácií sa nakoniec vykryštalizovala v podobe expanzie Shadowkeep pre Destiny 2. No nevyzerá to, že by sme sa mali v dohľadnej dobe dočkať „trojky“.

Bungie totiž prehlásilo, že má plány s Destiny 2 až do roku 2022. Teda celkovo má v pláne 5-ročné plány, keďže teraz s expanziou Shadowkeep vstupuje hra do svojho tretieho roka a zavedie nás späť na Mesiac. Znamená to teda, že Destiny 3 ešte nejaký čas neuvidíme, a že väčšina pripravovaného a leakovaného obsahu bude súvisieť zrejme len s ďalšími expanziami.

Čo však hráčov zrejme poteší, je fakt, že Bungie po boku Shadowkeep ide vydať free-2-play verziu základnej hry Destiny 2: New Light. Rovnako tak však spolu s datadiskom Shadowkeep začne Season of the Undying so sezónnym obsahom. Pôjde tak o prvý zo štyroch Season Passov na najbližší rok a zároveň je to prvýkrát, čo sa Bungie inšpiruje sezónnymi Battle Passmi z Fortnitu. Prvý pass bude prístupný zadarmo všetkým, ktorí si kúpia Shadowkeep.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *