Microsoft predstavil nové bundly Xbox s Forzou Horizon 4 a LEGO Speed Champions

Xbox One X Forza Horizon 4 LEGO Speed Champions Bundle

Forza Horizon 4 oslavuje prvý rok od svojho vydania a za 12 mesiacov na trhu potešila hráčov množstvom nových vozidiel zadarmo, ako aj dvomi veľkými rozšíreniami: Fortune Island a LEGO Speed Champions. A práve druhý menovaný balíček je zjavne natoľko obľúbený, že Microsoft oznámil špeciálny balík konzoly Xbox.

Microsoft tentoraz predstavil hneď dva bundle, a to Xbox One S a Xbox One X. Oba balíčky obsahujú konzolu s 1TB kapacitou, obe majú diskovú mechaniku, a obe ponúkajú rovnaké bonusy. Tými sú Forza Horizon 4 a datadisk LEGO Speed Champions. Hra podporuje Play Anywhere, a preto je hrateľná aj na Windows 10 PC.

Rovnako tak je súčasťou sady aj mesačný Xbox Game Pass a Xbox Live Gold. Zatiaľ čo jedna služba ponúka prístup k takmer 200 titulom, druhá sprístupňuje online multiplayer a ponúka každý mesiac hry na stiahnutie pre Xbox One a Xbox 360, vďaka spätnej kompatibilite hrateľné na One. Podľa slov Microsoftu sú oba balíčky dostupné na zakúpenie už teraz a to za 299€ a 499€.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *