Aktualizované: State of Decay 2 dostane zberateľskú edíciu s atraktívnou cenou

State of Decay 2
Microsoft vie, ako spestriť večer. Minimálne teraz, keď sa už začína venovať vydaniu jednej zo svojich najočakávanejších exkluzivít roka, State of Decay 2.

Po tom, ako spoločnosť oznámila vydanie hry v dvoch edíciách – štandardnej za 30€ a zlatej za 50€ – ukázala ďalšiu. A ako to už pri dnešných hrách býva, jedná sa o zberateľskú edíciu, ktorej cena činí naozaj atraktívnych 70€. Aktualizácia: Nutno však dodať, že balenie obsahuje IBA uvedené bonusy a nie hru samotnú, ktorá bude dostupná buď za 30€ v štandardnej edícii alebo 50€ v zlatej edícii, ktorá je dostupná iba cez Xbox Store. Prípadne sa naskytá ešte druhá možnosť – hra bude dostupná v Game Passe, ktorý stojí 7€ mesačne.

Celé balenie je ukryté vo veľkej tmavej krabici s logom State of Decay 2. Po rozbalení na vás už čaká steelbook aj so stojanom v tvare mozgu, exkluzívny kovový odznačik a 4GB USB kľúč v tvare prsta. USB kľúč sme v balení zberateľskej edície hry od Microsoftu nevideli už pekne dlho. Teda osobne som ho videl ešte pri Forze Motorsport 3, čo je hra z roku 2009. A pre tých, ktorí ešte nevedia, čo budú robiť tento rok na Halloween, sa v balení nachádza latexová maska s tvárou zombíka. Ktorá je fakt nechutná.

Samotná hra vychádza 22. mája/května exkluzívne na Xbox One a Windows 10.

State of Decay 2 Collector's Edition

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *