No Man’s Sky vychádza na Xbox One X s podporou 4K HDR

No Man's Sky
Hello Games sa pred dvomi rokmi preslávili fiaskom v podobe vydania hry No Man’s Sky. Áno, to je tá hra, ktorá mala ponúknuť tie miliardy jedinečných, procedurálne generovaných svetov v galaxii, v ktorej… ste boli sami?

Proste hra, ktorej Sony muselo na poslednú chvíľu zmeniť rating, lebo Hello Games ešte aj pred Sony tajilo do poslednej chvíle, že nemá multiplayer. Po vydaní tohto skvostu sa hra zapísala v pamätiach hráčov negatívne preto, lebo Hello Games mlčali a s hráčmi vôbec nekomunikovali. Až zrazu vydali obrovský update, ktorý prerobil drastickú časť hry tak, že sa na ňu dalo pozerať, nehovoriac o značnom náraste zábavnosti hry.

Šéf štúdia Sean Murray sa teraz prihovára xboxerom a ohlasuje No Man’s Sky na Xbox One. Hráči môžu očakávať zážitok jednak základnej hry (zážitok?), ako aj content z doterajších troch veľkých updatov. Aktualizácia Foundation priniesla systém stavania základní, vlastníctvo lodí a survival mód, Pathfinder priniesol nové vozidlá, online zdieľanie základní a permadeath mód, a Atlas Rises priniesol 30 hodín príbehu, systém procedurálne generovaných misií a vizuálny upgrade. Tiež ponúkne obsah z pripravovanej štvrtej aktualizácie Next, ktorý má byť najväčším updatom v histórii a jeho kľúčovým slovom je komunita.

Dátum vydania zatiaľ nebol stanovený.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *