Halo: The Master Chief Collection zrejme dorazí do Game Passu

Halo The Master Chief Collection
Začiatok generácie začal pre fanúšikov Halo pomerne nádejne. Čakanie na nové Halo 5 si mohli skrátiť hraním obrovskej kolekcie Halo: The Master Chief Collection, ktorá ponúkala kvalitný singleplayerový zážitok v 1080p, ale aj pokafraný multiplayer.

S ním má hra problémy od vydania v roku 2014 až doteraz. Dôvodom je hlavne to, že išlo o novú platformu a 343 Industries si jednoducho vzali na chrbát priveľkú ťarchu. K definitívnej oprave multiplayeru a jeho plnému sprevádzkovaniu však dôjde už tento rok, definitívne, a s tým pribudne aj podpora Xbox One X. Nie je jasné, či dôjde k dodatočným grafickým vylepšeniam, kolekcia však pobeží v 4K 60fps.

Kolekcia by sa však mohla čoskoro dostať do ponuky Xbox Game Passu. Vyplýva to z novej reklamy, kde Microsoft namiesto obľúbeného Halo 5 prezentoval práve kolekciu The Master Chief Collection. Spoločnosť medzitým stiahla video zo sociálnej siete. Prečo tak urobila, nekomentovala.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *