Microsoft začne predávať Xbox merchandise, viac uvidíme na E3

Xbox Onesie
Microsoft za uplynulé roky predstavil kopu cool oblečenia a ďalších doplnkov, ktoré nejakým spôsobom vyjadrujú náklonnosť k Xboxu. Doposiaľ sa však vždy jednalo len o limitované itemy – overal Xbox Onesie alebo antistresový gumený ovladač.

Samozrejme je tu dostupná aj kopa ďalšieho merchandisu, ku ktorému mali dovedna prístup len zamestnanci Microsoftu, ale to sa čoskoro zmení. Marketingový šéf Aaron Greenberg potvrdil, že na E3 odhalia detaily o Xbox Merchandise Store. Je to vlastne oficiálny obchod s merchom, v ktorom môžeme očakávať množstvo kuriozít vrátane mikín Xbox Onesie alebo vankúše v tvare Xbox gamepadu. Samozrejme, to sú len dohady, pretože spoločnosť v tejto chvíli neposkytuje žiadne detaily, než len to, že potvrdil plány. Sme teda zvedaví a dúfame, že novinka sa bude týkať aj nášho regiónu!

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Tak Xbox polštářek okolo krku (na delší cestování vlakem, nebo letadlem) bych docela bral.
    Jen pochybuju, že bude dostupný v mém oblíbeném obchodě s elektronikou…

Pridaj komentár