Zaklínač pristane v ponuke Netflixu v roku 2020

Netflix Witcher
Už sú to asi dva roky, čo bola potvrdená produkcia seriálu Zaklínač. Na koniec ho nebude mať v réžii HBO, ako sa čakalo, ale Netflix.

Práve ten totiž odhalil, že prvú sezónu seriálu uvidíme v roku 2020 a dokopy bude mať 8 epizód. Čo v preklade znamená, že potrvá takých 7 hodín, než ho celý dopozeráme. Producentka a scenáristka Lauren S. Hissrichová, ktorá má na konte seriály z Marvel Cinematic Universe (The Defenders, Daredevil), prehlásila, že ani jedna epizóda nebude nudná. Práve naopak, všetky budú napínavé, plné akčných scén a samozrejme nebude chýbať ani špičkový príbeh – čo by mohlo byť zaujímavé, ak by sa na ňom podieľal aj sám Sapkowski.

Možno to prekvapí a možno nie, seriál Netflix Originals: The Witcher sa bude natáčať vo východnej Európe, teda teoreticky aj v našom regióne. Scenáristka na Twitteri potvrdila, že strávila 10 dní v regióne, aby sa doň mohla lepšie vcítiť. Ak ide o scenár, tak máme ešte jednu doplňujúcu informáciu – scenár prvej epizódy je kompletný, ale môže sa ešte zmeniť. Ostatných 7 epizód čaká na napísanie (zatiaľ sú len v hlave), ale čoskoro by sa k projektu mali pridať noví scenáristi, ktorí pomôžu realizovať a zdokonaliť víziu Hissrichovej.

via GameSite

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *