Južná Kórea udelila rating hre Hitman: Sniper Assassin

Hitman
Vernou zbraňou nájomného vraha nie sú len Silverballery, ale aj sniperka. Agent 47 s ňou vie zaobchádzať skvelo, o čom svedčí dvojica sniperských hier zo série Hitman.

Tou prvou bola hra Hitman: Sniper Challenge pre PC, Xbox 360 a PS3, ktorá sprevádzala vtedy čerstvo vychádazajúci titul Hitman: Absolution. V roku 2014 potom štúdio IO Interactive prekvapilo, keď ohlásilo hru Hitman: Sniper, tentoraz pre mobilné zariadenia so systémom iOS a Android. A do tretice to vyzerá, že sa za zameriavač skryjeme aj na súčasných konzolách.

Kórejská ratingová agentúra GRB totiž udelila rating hre Hitman: Sniper Assassin, ktorá by podľa dokumentov mala vyjsť pre Xbox One, PC a PS4. Momentálne je to však jediná informácia o hre, keďže rating bol udelený ešte pred ohlásením titulu a tak sú momentálne určité informácie o hre neprístupné verejnosti až do oficiálneho oznámenia, respektíve vydania.

‎Hitman Sniper
‎Hitman Sniper
Price: 0,99 €+

via Gamesite

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *