Hitman dostane predobjednávkový „Blood Money“ bonus (+ trailer)

hitman

Hitman sa blíži a Io Interactive odhaľuje zaujímavé predobjednávkové bonusy. Je to celkom zaujímavé, keď vezmeme do úvahy, že vlastne najnovší Hitman bude epizodická hra a na dokončenie celého príbehu si počkáme niekoľko mesiacov. Predobjednávka je teda skôr season pass, ktorý bude o trochu lacnejší a nebude si vďaka nemu treba kupovať epizódy zvlášť. No a hlavne sa divíme, že predobjednávky ešte nie sú aktívne v Xbox Store, pretože tú prvú epizódu by sme si už veľmi radi predobjednali. Ale späť k veci.

Tvorcovia ukázali predobjednávkové bonusy s tématikou obľúbeného dielu Blood Money. Zahŕňa to v prvom rade biely oblek Requiem Legacy Suit, ďalej tričko Blood Money, rukavice, kravatu, nesmie chýbať pištol s tlmičom (ICA19 Chrome) a ako taký bonus je tu aj biela kačička. Nie na hranie, na roztrhanie nepriateľov. Je to bomba.

Hitman Pre-order Bonus

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *