Outer Wilds vyjde aj na Xbox One ako časová exkluzivita

Microsoft už viackrát spojil sily s Annapurna Interactive a ani dnešok nie je výnimkou. Už krátko pred E3 spoločnosť ohlásila príchod hry Outer Wilds na Xbox One po boku PC a Macu.

Titul z dielne drobného štúdia Mobius Digital sa odohráva vo vzdialenej slnečnej sústave, ktorú trápi jeden veľký problém. Sústava sa zastavila v časovej slučke a udalosti v nej sa opakujú každých 20 minút. Hráči budú musieť tento problém vyriešiť a vymaniť svet zo zajatia nekonečného déja-vu. Hra ponúkne otvorený svet a roztomilú grafiku, takže môže byť radosť ho objavovať. A pretože sa problém týka celej planetárnej sústavy, hráči nebudú mať k dispozícii len jednu planétu, ale hneď niekoľko objektov v systéme. S tým budú spojené aj rôzne dopravené prostriedky vrátane napríklad jetpackov, ako aj nádherné a unikátne scenérie naprieč nebeskými telesami.

Outer Wilds má vyjsť neskôr tento rok a ak ste sledovali Xbox E3 konferenciu cez Mixer, prihlásení na svoj profil, potom je celkom veľká šanca, že dostanete hru zadarmo pri vydaní. Či sa tak stalo, sa ale dozviete z informačného e-mailu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

2 komentáre

  1. Jogurtik píše:

    Jooooooo, mám hru! Takže zkusím stáhnout 😛

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *