Forza Horizon 4 ohlásená, zavedie nás do Británie

Forza Horizon 4
Presne ako sme mohli čakať, Forza sa dnes dočkala nového open-worldévoh pokračovania, ktoré nesie pomenovanie Forza Horizon 4. Ale ako by sa dala hra ďalej inovovať?

Presne tak! Vo Forze Horizon 4 si vychutnáme Veľkú Britániu vo všetkých ročných obdobiach! V hre zažijeme horúce leto, upršanú jeseň, mrazivú zimu a nesmieme opomenúť ani jar, počas ktorej sa bude všetko prebúdzať. Nový diel vyzerá byť viacmenej mixom všetkého, čo sme mohli zažiť v predošlých hrách. Ponúkne zdieľaný otvorený svet a aj rôzne typy závodných vozidiel. Okrem bežnýh áut zažijeme off-road závodyrally a aj pouličné závody na vytuningovaných autách. Dokonca si ich vychutnáme, podľa všetkého, motorky a vrátia sa aj bláznivé závody ako napríklad súboj s obrovským vznášadlom. Celkovo môžeme čakať 450 áut od 100 automobiliek len v základe, vrátane takých ako je McLaren Senna alebo Land Rover Defender 90.

Hra tiež pobeží v 4K 60fps na Xbox One X. V hre budeme môcť ľahko interagovať s ostatnými hráčmi pomocou instantných správ, ako napríklad v Sea of Thieves. Takto sa môžu hráči dohodnúť na spoločnom tandem drifte alebo závodení. So zmenou prostredia sa dočkáme aj väčších zásahov do sveta. Napríklad v zime budeme môcť jazdiť po zľadovatelých jazerách, na jeseň sa nám bude pre zmenu dobre driftovať na zapršanej vozovke. Okrem dynamických sezón zažijeme aj nové živé Forzathon eventy pre celú komunitu. Dokonca môžeme čakať integrovaný Mixer s interkatívnymi možnosťami.

Titul vychádza 2. októbra/října pre Xbox One a Windows 10. Zahrnutý bude aj do Game Passu, kde bude prítomný pre obe platformy vďaka Play Anywhere ešte v ten istý deň. Okrem štandardnej edície máme potvrdenú Deluxe edíciu, ktorá ponúkne okrem základnej hry aj Formula Drift Car PackCar PassUltimate edícia navrch toho ponúkne 4-denný skorý prístup, dve veľké expanzie, Day One Car PackVIP členstvo.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *