Battletoads sa vrátia exkluzívne na Xbox One

Battletoads
Legenda 8-bitového hrania a prank callov, Battletoads, žije! Microsoft počas E3 oznámil, že hráčov čaká úplne nové pokračovanie, prerobené pre súčasný výkon a možnosti konzol.

To ale ešte neznamená, že by nás čakal drastický remake v 3D grafike. Z kratučkého ohlásenia nám je jasné, že hra ponúkne ručne kreslenú 2.5D grafiku, podobne ako napríklad Cuphead. Rozdiel bude ale v tom, že Battletoads pobežia v 4K HDR na Xbox One X. Trailer spomína na to, že od vydania pôvodného dielu v roku 1991 uplynulo veľa času a všetci akosi zmäkli: zrejme narážka na to, že kopa moderných hier je obtiažnosťou stavaná na bežného hráča.

Vedeli ste, že tento deň raz príde. Vždy ste tušili, že vy traja budete znovu potrební. Vedeli ste…čo?!

Týmito slovami sa začína trailer na úplne novú hru, ktorá má ponúknuť miešanie žánrov, gaučový co-op pre 3 hráčov a sľuby o širokom spektre bližšie nešpecifikovaných noviniek. Battletoads sa vrátia v roku 2019 exkluzívne na Xbox One a Windows 10. Hra je vyvíjaná v spolupráci medzi Rare a DLaLa Studios.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár