NieR: Automata sa ukazuje v novom traileri pre Xbox One

NieR Automata
Presne ako v úniku informácií od Square Enix, MIcrosoft na svojej E3 oznámil vydanie kritikmi oceňovanej akčnej RPG NieR: Automata aj na Xbox One. Tu sa ho hráči navyše dočkajú v novej Become As Gods edícii.

Súčasťou tejto edície sú digitálne bonusy, čo zahŕňa napríklad štyri Pod skiny (Grimoire, Cardboard, Retro Grey, Retro Red), jedno Machine Mask príslušenstvo a DLC expanziu 3C3C1D119440927. Táto expanzia ďalej rozširuje hru o nový Revealing Outfit pre B2, Young Man’s Outfit pre 9S a Destroyer Outfit pre A2. Tieto outfity, inšpirované starým titulom NieR Replicant z Xbox 360, sa dajú získať splnením subquestov pozostávajúcich z troch bojových výzev v troch rôznych arénach. Okrem toho je súčasťou datadisku aj špeciálny videoklip Deserving of Life, vytvorený v spolupráci s rockovou kapelou amazarashi.

V NieR: Automata hráme za pechotu YoRHa androidov po tom, ako Zem napadli stroje z iného sveta. Sledovať pritom budeme príbeh troch androidov, 2B, 9S a A2, ktorí sa pokúsia zvrátiť udalosti a bojovať tak mimozemským strojom. Na to využijeme možnosti boja na blízko aj na diaľku pomocou ručných aj strelných zbraní. Ako tomu už pri japonských hrách býva, aj tu na nás čakajú hordy nepriateľov a ťažkí bossovia na otvorených priestranstvách.

NieR: Automata si užijeme v 60fps a hra bude podporovať dodatočné vylepšenia pre Xbox One X. Menovite pôjde o podporu 4K a HDR. Hra dorazí na Xbox One ešte tento mesiac, 26. júna/června za cenu 49,99€.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *