Mixer dostáva svoju prvú exkluzivitu – Death’s Door: Aftermath

Death's Door Aftermath
Štúdio Shiny Shoe prekvapilo svet druhýkrát. Po tom, čo organizovalo živú hru v Madison Square Garden v New Yorku, teraz predstavuje novinku Death’s Door: Aftermath. A čo prekvapí viac, je to hra, ktorá je dostupná exkluzívne cez Mixer.

Presne tak, jedná sa o hru, ktorú si nemusíte inštalovať do konzoly, na jej hranie vám totiž stačí pripojiť sa na streamovaciu službu od Microsoftu. V princípe sa jedná o vskutku atypický žáner, sociálnu RPG ako stvorenú pre fanúšikov Dungeons & Dragons. Rozdiel je v tom, že diváci z celého sveta budú hlasovať o rozhodnutiach, ktoré čakajú hrdinu hry na jeho potulkách postapokalyptickou pustatinou. Hrá sa cez chat alebo pomocou interaktívnych možností, ktoré sa objavia na obrazovke.

Hra bude trvať od utorka do nedele od 19:00 nášho času. Takže vlastne o 20 minút môžeme očakávať začiatok! Príbeh hry sa bude ďalej odvíjať podľa rozhodnutí a tiež môže dôjsť k content updatom v nasledujúcich vysielaniach. Ide teda o akýsi comeback starej relácie, kde ľudia mali možnosť hlasovať o odvíjaní deja seriálu. Hra je dostupná v tomto odkaze.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár