Amazon zaradil do predobjednávok Sunset Overdrive 2 s vydaním v roku 2019

Sunset Overdrive
Po predčasnom zaradení nového Splinter Cellu do ponuky spravil Amazon omylom to isté aj pri dvoch platformových exkluzivitách.

Talianska pobočka Amazonu tentoraz do svojej ponuky zalistovala Sunset Overdrive 2 pre Xbox One, pričom k nemu predbežne uviedla vydanie v roku 2019. To by aj dávalo zmysel, keďže napriek očakávaniu sme SO2 na tohtoročnej Xbox E3 konferencii nevideli a pritom je o túto hru celkom veľký dopyt. Je preto možné, že pokračovanie Sunset Overdrive uvidíme až na budúcej E3, prípadne už tento rok na Gamescome, ale tam si Microsoft odkladá skôr menšie ohlásenia a hlavne pre PC. Na Gamescome 2018 očakávame viac k chystanému Age of Empires 4, ako aj k možnému vydaniu Halo: The Master Chief Collection na Windows 10.

Amazon tiež do svojej ponuky zalistoval Bloodborne 2 pre PlayStation 4, opäť ako exkluzivitu a tiež s vydaním predbežne stanoveným na rok 2019.

Sunset Overdrive 2 Amazon

via ResetEra

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *