Bude Netflix drahší?

Netflix
Netflix momentálne ponúka svoje najdrahšie predplatné za cenu 11,99€ mesačne, najlacnejšie naopak za 7,99€ mesačne. To sa ale môže, aspoň podľa špekulácií, čoskoro zmeniť.

Podľa nových nepotvrdených správ by Netflix mal tento rok oznámiť ďalšie zvýšenie cien a pridá štvrtý balíček predplatného ku dnešným trom. A áno, je najdrahší, aj keď viaceré veci preberá z dnešného Premium členstva, ktoré tým pádom obmedzuje na funkciách. Najdrahší balíček Netflix Ultra bude stáť 16,99€ mesačne a ponkúne možnosť sledovať video v 4K HDR s podporou zvuku vo vysokej kvalite (ako napr. Dolby Atmos či Dolby 5.1). Sledovanie bude dostupné na štyroch zariadeniach súčasne.

Dnešné Premium členstvo má zdražieť a to na 14,99€ mesačne. Aj naďalej by malo ponúkať možnosť sledovať 4K vdeo, ale počet zariadení, na ktorých bude možné naraz sledovať obsah, klesne zo štyroch na dve. Menším zdražením si prejde Standard, ktorý bude stáť 10,99€ mesačne a teda zdražie o euro. Pritom ponúkne sledovanie v HD, respektíve Full HD kvalite a bude sa dať používať iba na jednom zariadení. Downgradom si prejde základné členstvo Basic, ktorý si zachová cenu 7,99€ mesačne, ale už nebude ponúkať možnosť sledovať video v 720p HD kvalite.

Nutno dodať, že Netflix ešte nič oficiálne neoznámil a tak sa môže plán kedykoľvek zrušiť.

Netflix

via Rewind.sk

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *