Destiny 2 dostane nový Cayde-6 Collector’s Box

Destiny 2 Cayde-6
Destiny 2 síce vyšlo pred rokom a dostalo luxusnú zberateľskú edíciu, ale tento rok si skalní fanúšikovia značky, a obzvlášť jedného Vanguarda, zakúpiť ďalšiu. Teraz však už bez hry. Pôjde totiž o Cayde-6 Collector’s Box, ktorý ponúkne kopu zberateľských itemov, ktoré súvisia s týmto obľúbeným exo humanoidom.

Práve okolo neho sa bude do istej miery točiť príbeh Destiny 2: Forsaken. V ňom bohužiaľ pre zdesenie, zarmútenie a sklamanie mnohých príde Cayde-6 o život vo svojej terajšej podobe. Takže možno povedať, že pôjde o akúsi duchovnú collectorku k expanzii? Možno. Aby sme ale nefilozofovali, poďme sa rovno pozrieť na content.

Destiny 2 Cayde-6 Collector's Box

Cayde-6 Collection, ktorá je dostupná momentálne iba cez americký Gamestop, ponúka hromadu fyzického obsahu, ako aj menší bonus do hry. Začína to denníkom Cayde-6, ktorý má unikátnu pevnú väzbu, ale dizajn stránok ostáva neznámy. Nie je tak jasné, či sa vovnútri nachádzajú iba biele stránky, linajkové, alebo či tu občas natrafíme na nejaké artworky z Destiny 2. Ďalej vidíme v ponuke magnetkumini-vinylovú figúrku Ghosta so stojanom, Velcro odznačik s nápisom EARTH a nálepku na nárazník „Eyes Up, Guardian“. Fyzické bonusy zavŕši drobný kufrík a konzervu s motívom Spicy Ramen.

Digitálny bonus je len jeden: emblém Guardian’s Call. Samotná sada stojí 30 dolárov, čo je vskutku príjemná cena v porovnaní s cenami iných Collector boxov. Pravdaže, tie zvyknú obsahovať aj iný obsah náročnejší na výrobu. Napríklad sochy alebo domčeky, ako pri Resident Evil 7.

Bungie taktiež plánuje predávať Destiny 2: Forsaken Legendary Collection, ktorá obsahuje základnú hru, expanzie Curse of Osiris a Warmind a expanziu Forsaken.

Destiny 2 Forsaken Legendary Collection

via GameRant

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *