PUBG dostane grafické nastavenia na Xbox One X

PlayerUnknown's Battlegrounds PUBG
Bluehole aj po oficiálnom launchi pokračuje v intenzívnom a častom vývoji PUBG, až by sa dalo povedať, že hra vlastne zo svojho Game Preview programu vlastne ani nevyšla.

Iba krátko po vydaní totiž došlo k dočasnému grafickému downgradu na Xbox One X, aby sa tu zlepšila optimalizácia na všetkých mapách, najmä však na tej najnovšej – Sanhok. Štúdio tento týždeň priblížilo ďalšie plány okolo plánovaných úprav na konzole so 6-teraflopovou grafikou. Pripravovaný patch prinesie možnosť zvoliť si grafický režim.

Na výber majú byť dve možnosti, s akými sa stretneme v takmer každej hre. Prvé nastavenie bude zamerané na čistú grafiku, kým to druhé bude zamerané na výkon. “Možno si pamätáte predošlý príspevok, kde sme ohlásili vývoj dlhodobého riešenia plynulosti hry na Xbox One X, ktoré poteší dve rôzne nastavenia pre tých, ktorí preferujú lepšiu grafiku a pre tých, ktorí preferujú lepšiu plynulosť na úkor grafiky,” uviedlo štúdio. Teraz sa už zdá, že zrejme budú na výber režimy 4K 30fps a 1080p 60fps, avšak na bližšie informácie si ešte musíme počkať. Vydanie patchu sa totiž očakáva na budúci mesiac.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *