For Honor dostalo grafický remaster a prvú veľkú expanziu

For Honor Marching Fire
For Honor dnes dostal prvú platenú expanziu, s ňou aj veľkú aktualizáciu a grafický remaster. A aj keď tu počujeme slovíčko remaster, netreba vyťahovať peňaženku: je dostupný úplne zadarmo.

Aktualizácia prináša obrovské množstvo grafických zmien, ktoré zahŕňajú napríklad kompletne zmenený systém osvetlenia, lepšie textúry alebo novú oblohu. „Chceli sme, aby táto hra žila a aby si hráči naďalej užívali hru. Preto pre mňa bolo prirodzené, že spravíme čokoľvek, aby sme vylepšili hru na každom fronte. U nás v 3D tíme sme prišli s otázkou: ‚Čo môžeme spraviť, aby sme zlepšili vizuál?‘,“ komentoval aktualizáciu Art Director hry, Christian Diaz.

FOR HONOR : MARCHING FIRE EDITION
FOR HONOR : MARCHING FIRE EDITION

Spolu s tímom preto začal Diaz sledovať, čo všetko by sa dalo zmeniť a to, čo začalo najprv ako bočný projekt, sa neskôr zmenilo v kolektívnu snahu viacerých tímov. Výsledky dokázali motivovať vývojárov natoľko, že začali pracovať na grafickom remastri, ktorý vychádza práve dnes. Ako príklad potom Diaz ukázal mapu Valkenheim, kde došlo k viacerým zmenám. Tie sa dotkli celkovej atmosféry tohto severského sveta, ktorý už nepôsobí tak pohostinne, ako doposiaľ. Okrem PvP máp došlo aj k remastru celej kampane vrátane cutscén.

Aktualizácia tiež prináša nový 4v4 mód Breach. Súčasne bola vydaná prvá platená expanzia do For Honor – Marching Fire. Táto expanzia prináša do hry novú frakciu Wu Lin, ktorú tvoria štyria hrdinovia Tiandi, Shaolin, Jiang Jun a Nuxia. Prináša tiež nový nekonečný Arcade mód, v ktorom môžu hráči sami alebo s kamarátom sekať donekonečna. Navyše sa všetok z arkády prenáša aj do multiplayeru. Expanzia je dostupná buď samostatne za 29,99€ alebo v balíčku s hrou za 49,99€.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *