Sunset Overdrive dostal rating na PC od ESRB

Sunset Overdrive
Ohlásenie vydania pôvodnej verzie Sunset Overdrive na PC sme čakali už na E3, nedošlo k nemu však ani na Gamescome. Poslednou možnosťou, kedy by sme sa mohli dočkať ohlásenia, je teda konferencia X018 v Mexico City, ktorá sa koná už 10. novembra/listopadu.

Blížiacemu sa ohláseniu nasvedčuje aj čerstvo udelený rating PC verzie Sunset Overdrive od americkej ESRB. Hre udelila, podobne ako pri pôvodnej Xbox One verzii, rating M for Mature a zdôvodňuje ho viacerými aspektami, ktoré nemusia byť vhodné pre maloletých. V otvorenom svete mesta Sunset môžu hráči používať útočné pušky a kuriózne zbrane, výbuchy môžu roztrhať nepriateľov na kusy, dvojzmyselný a sexuálny humor či narážky na drogy. Sunset Overdrive je všeobecne známe ako jedna z najobľúbenejších Xbox One exkluzivít, ktorá zamierila na konzolu ešte v roku 2014. Odvtedy sa hráči dožadujú pokračovania, vylepšenia pre Xbox One X alebo aj vydania na ďalšie platformy.

via Gematsu

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. 1. novembra 2018

    […] ODPORÚČAME: Sunset Overdrive dostal rating na PC od ESRB […]

Pridaj komentár