Vianoce mieria aj do rozbúrených vôd Sea of Thieves

Sea of Thieves Gilded Gifts
Ako je zvykom pri iných hrách, aj rozbúrené vody Sea of Thieves sa stanú na čas miestom pokoja a vianočných bonusov. Sú súčasťou menšej aktualizácie 1.4.1, ktorá má v prvom rade za účelom opraviť neduhy z nedávno vydanej expanzie Shrouded Spoils.

Aktualizácia prináša do Sea of Thieves hneď niekoľko tématických zmien. Hneď po spawnutí sa na niektorý ostrov nezabudnite navštíviť dobráka z The Bilge Rats frakcie, ktorý teraz ponúka Gilded Gifts. Sú to špeciálne questy pre niektorú zo štyroch frakcií v hre, či už pôjde o Gold Hoarders, Order of Souls, Merchant Alliance alebo Athena’s Fortune. Ale pozor! Môžete si vybrať len jednu. Keď ju zvolíte, máte len jeden pokus na jej splnenie, čo by ale nemalo robiť problém ak nemáte veľké problémy s internetom.

Event ale stojí za to: odmeny, ktoré z neho získate, majú ďaleko vyššiu predajnú sumu a tiež vám pridajú omnoho viac XP, takže môžete čakať pekné nakopnutie svojho levelu. Pamätajte ale, že máte na všetko len jeden pokus a trvať by mali 1 až 2 hodiny. Za zmienku ale rozhodne stoja questy pre Athena’s Fortune. Toto poteší najmä ak sa rozhodnete plniť dlhočízne úlohy spolu s parťákmi, ktorí už tento level dosiahli. Berte ale na vedomie, že ide o naozaj dlhokánske questy, ktoré môžu trvať aj 5 hodín.

Aktualizácia, ktorá je mimochodom poslednou v tomto roku, prináša do Sea of Thieves aj upravené verzie pesničiek, ktoré môžete so svojimi parťákmi hrať na hudobných nástrojoch alebo ktoré počujete v krčmách na ostrovoch. A tiež si u Dukea od The BIlge Rats kúpiť špeciálne vianočné itemy.

Sea of Thieves Gilded Gifts Banner

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *