Crackdown 3 sa ukazuje v novom gameplayi

Crackdown 3 Horizontal
Chvíľami to vyzeralo, že sa ho niky nedočkáme, ale Crackdown 3 vychádza už o necelé dva mesiace na Xbox One a svoje kvality prezentuje v novom gameplayi.

Kým na X018 sme mali možnosť vidieť gameplay multiplayerového režimu Crackdown 3: Wrecking Zone, teraz vo videu IGN môžeme vidieť zábery zo solo kampane, ktorú si môžeme vychutnať ako solo, tak vo dvojici. Gameplay zo 4K verzie zároveň prezentuje jednoduché menu a nové vylepšenia grafiky, ktoré sa pretavia do modernejšieho vizuálu.

Komiksový štýl bol minimalizovaný, hoci je stále prítomný, ale komiksové čiary už netvoria toľko miesta na obrazovke, ako tomu bolo napríklad pri starších dieloch či v sérii Borderlands. Hoci deštrukcia sveta ostane prítomná len v režime Wrecking Zone, ani singleplayer neotáľa v možnostiach prispôsobenia sveta, hoci len čiastočne. Na výber totiž máte z viacerých agentov, ktorých môžete expiť nezávisle od savu. Technicky teda hra ponúkne vylepšený New Game Plus mód, keďže novú hru môžete odštartovať aj s plne vylepšeným agentom. Súvisí to však najmä s možnosťou hrania v co-ope, keďže sa môžete prispôsobiť progresu vašich parťákov.

Samotný gameplay je veľmi podobný ako pri prvom Crackdown titule. Opäť bojujeme proti kriminálnemu syndikátu Terranova, ktorý ochromil globálne dodávky elektriny a zbiera ju len pre morské mesto New Providence, ktorému tento syndikát vládne. Podobne ako v prvej hre, aj tu si postupne vybavujete účty za elektrinu s mafiou a odstraňujete ju z povrchu zemského. Keďže je hra sandbox, môžete tak učiniť v takmer akomkoľvek poradí.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár