X018: Crackdown 3 vyjde skôr, prezentuje multiplayer a silu cloudu

Crackdown 3 Horizontal
Microsoft sa po dlhej dobe konečne vrátil k Crackdown 3. A to rovno hneď s tromi veľkými správami!

Crackdown 3 sa v prvom rade dočkal skoršieho vydania. Hra po novom vychádza 15. februára/února, teda o týždeň skôr. Okrem toho nám Microsoft odprezentoval možnosť hrania príbehového režimu vo dvojici a priblížil režim Wrecking Zone.

Wrecking Zone je vlastne dlho sľubovaný režim s obsiahlymi možnosťami deštrukcie prostredia. Na to, aby technológia fungovala na všetkých troch konzolách a počítačoch s Windows 10 bez ohľadu na výkon, sa využíva sila serverov Azure Cloud a Xbox Live. V princípe tak Microsoft dodržal sľub o sile cloudu.

Mód Wrecking Zone pozostáva z dvoch režimov a pri vydaní ponúkne dve mapy – Blackout Zone a Nova Station. Ostatné budú do hry pribúdať časom, ale v tejto chvíli nie je jasné, či budú pribúdať zadarmo alebo pôjde o platený DLC obsah. Takisto sa stretneme s možnosťou customizácie agentov. Wrecking Zone je 5v5 s približne 10-minútovým gameplayom, preto ide celkom o rýchlovku. Režim Wrecking Zone bude dostupný už v deň vydania, preto naň netreba čakať.

Microsoft tiež oznámil, že pôvodný Crackdown bude dostupný zadarmo na stiahnutie do 13. novembra/listopadu. Hra je vylepšená pre Xbox One X, kde beží v 4K rozlíšení.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. 21. decembra 2018

    […] ODPORÚČAME: X018: Crackdown 3 vyjde skôr, prezentuje multiplayer a silu cloudu […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *