Microsoft začína odhaľovať náplň X018 konferencie

X018
Do konferencie X018 ostáva už len 5 dní a Microsoft začína pomaly odhaľovať, čo všetko na konferencii uvidíme.

Ako už Microsoft skôr potvrdil, tak na konferencii uvidíme viac ohľadom podpory klávesnice a myši na Xbox One. Očakávame, že tu Microsoft priblíži pravidlá fair-play podpory, certifikované príslušenstvo od Razeru a tiež niektoré prvé hry. Očakávame, že okrem už existujúcich hier ako Warframe a Minecraft budú oznámené updaty do Halo Wars: Definitive Edition a Halo Wars 2 a možno sa dočkáme ohlásenia nejakej novej K+M hry, ako napríklad Age of Empires.

Ďalej by sa mal Microsoft zamerať na Crackdown 3, ktorý už je na dobrej ceste a vyzerá to, že hra bude vydaná už o tri mesiace. Na 100% to doplnia nové detaily o Ori and the Will of the Wisps, ako aj pripravované updaty do State of Decay 2Sea of Thieves. Jeho štvrtá expanzia s názvom Shrouded Sails už bola ohlásená a do hry prinesie nové počasie – hmlu. Ďalej sa dozvieme viac o dodatku The Forge do Shadow of the Tomb Raider a uvidíme novinky zo sveta The Division 2PUBG a Kingdom Hearts 3. Zavŕšiť to majú novinky zo služby Xbox Game Pass. Tam už skôr Microsoft odteasoval prekvapenia, ku ktorým môžu patriť hry ako Ashen, Below a možno Fallout 76.

Zatiaľ nepotvrdené veci k X018 zahŕňajú oznámenie aktualizácií pre Forzu Horizon 4 a ohlásenie noviniek k Sunset Overdrive. Druhé pokračovanie zatiaľ potvrdené nie je, ale ESRB minulý týždeň udelila rating PC verzii hry, čo by mohlo nasvedčovať tomu, že sa chce Microsoft k hre vrátiť a to nielen kvôli vydaniu na počítač. Môže to tiež znamenať vylepšenia pre Xbox One X. Ďalšou novinkou by mohlo byť predstavenie Battletoads hry, ohlásenej už na E3. Takisto by sme sa mohli dočkať noviniek o Gears, novom projekte z dielne Ninja Theory a ohlásenia akvizície Obsidian Entertainment. Rozhodne sa tu však neukáže Halo: Infinite ani chystaná RPG od Playground Games. Takisto by sa mohol Microsoft pozrieť na spätnú kompatibilitu s pôvodnou Xbox konzolou.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *