Starorímsky Assassin’s Creed má vyjsť v roku 2020

© 2011 Crytek

Už niekoľko mesiacov pred ohlásením Assassin’s Creed Origins sa objavila správa, že Ubisoft chystá starovekú trilógiu, ktorá pokryje udalosti v starovekom Egypte, Grécku a napokon aj v Ríme.

Že to nemusí byť ďaleko od pravdy, nasvedčuje aj smerovanie série, kde sme sa dočkali hier v spomínaných dvoch lokalitách. Treticu naozaj od dokonalosti delí len Staroveký Rím. Toho by sme sa však mohli dočkať už budúci rok a jednalo by sa o launch titul pre nové konzoly, dostupný aj pre terajšie.

Ak je správa z fóra 4chan pravdivá, nový Assassin’s Creed nesie krycie meno Legion a odohráva sa v ére Marca Aurelia. Hra sleduje príbeh jeho syna Commoda a rok piatich vládcov. Hra priamo nadväzuje na Assassin’s Creed Origins a budeme hrať za potomka Bayeka a Ayi. Na výber bude opäť mužská alebo ženská hlavná postava, Cassius a Lucia.

Hra má byť podľa úniku nielen zavŕšením „Starovekej trilógie“, ale tiež má byť tou hrou, ktorá sa bude najviac zameriavať na Prvú civilizáciu. Dokonca až do takej miery, že Rím a kľúčové udalosti toho obdobia budú hrať druhé husle. Mapa sa však bude odohrávať v Taliansku, pokryje však aj malú časť Gálie a Germánie. Hra taktiež bude ponúkať lepší systém Bojovníkov a Kultistov, s akým sme sa stretli v Odyssey.

via The Codex Network

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *