Nové Call of Duty: Modern Warfare prinesie viac misií na spôsob No Russian

Call of Duty: Modern Warfare 2: No Russian

Internet dnes obletela správa, ktorú sme očakávali už skôr: že najnovšia strieľačka od Activisionu ponesie názov Call of Duty: Modern Warfare.

Túto informáciu neskôr potvrdil aj Jason Schreier z Kotaku, ktorý k tomu dodal, že Activision odstránil číslo z názvu hry v prvom rade preto, že ide o soft reboot série berúci si inšpiráciu z predošlých hier. Okrem toho, keďže prvá hra sa volala „Call of Duty 4: Modern Warfare“, potenciálny názov „Call of Duty: Modern Warfare 4“ by mohol byť pre niektorých mätúci.

Pokiaľ ide o hru ako takú, hra sa má viac zameriavať na emotívne momenty a znepokojujúci pohľad na vojnu, inšpirovaný misiou No Russian. Kontroverzná misia v Modern Warfare 2 totiž hráčov zaviedla na letisko v Moskve a nútila ich vraždiť civilistov. Kým v niektorých krajinách bola misia úplne zakázaná, inde Activision pridal možnosť misiu povoliť/zakázať ešte pred začiatkom kampane.

via Kotaku

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *