Fialový Xbox One S vo Fortnite edícii unikol na internet

Xbox One S Fortnite Special Edition

Microsoft zrejme už na E3 predstaví špeciálnu edíciu Xbox One S vo fialových farbách Fortnitu. Edícia sa aj napriek tomu dostala na internet už teraz.

Detailné fotky modelu zverejnil nemecký portál WinFuture, ktorý v uplynulých mesiacoch zverejnil aj fotky konzoly Xbox One S All-Digital Edition bez diskovej mechaniky, spolu s ďalšími detailami vrátane ceny a dostupnosti. Tieto sa ukázali napokon ako pravdivé a v prípade fialového Xboxu ide už o druhý vizuálny únik.

Portál totiž najprv zverejnil rozmazanú fotografiu krabice, čím reagoval na správy Brada Samsa, ktorý ako prvý začal spomínať konzolu s krycím názvom „Purple“. Teraz však môžeme vidieť model v plnej kráse, pričom konzola ponúkne v „severnej“ polovici fialový gradient, zatiaľ čo „južná“ polovica konzoly bude tmavofialová. Model má byť dostupný podľa slov portálu za 299€ a má ponúknuť okrem hry a špeciálneho obsahu do nej aj 1-mesačný Xbox Live Gold.

Xbox One S Fortnite Special Edition
Xbox One S Fortnite Special Edition

via WinFuture.de

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *