„Nepo***te to!“, odkazuje zakladateľ Infinity Ward tvorcom Modern Warfare Remastered

Call of Duty Modern Warfare Remastered

Infinity Ward sa s Modern Warfare navždy zapísalo do histórie gamingu a preto, keď Activision oznámil remaster, potešil tým masy hráčov. Následne si to síce začal kaziť rôznymi obmedzeniami a napríklad na Xboxe dostaneme singleplayerovú časť hry s mesačným oneskorením oproti PS4, pretože si Sony zaplatilo časovú exkluzivitu. O tom sme písali v pomerne kontroverznom názorovom článku Fail of Duty: Modern Warfare Remastered. Svoj súhlas/nesúhlas môžete samozrejme vyjadriť v komentároch.

K veci teraz niečo povedal aj samotný spoluzakladateľ štúdia Infinity Ward, Vince Zampella, ktorý momentálne šéfuje tvorcom Titanfallu, štúdiu Respawn Entertainment. Vidno, že jeho predošlá tvorba mu nie je ľahostajná a akonáhle bolo ohlásené, že sa pracuje na remastri CoD 4, zavolal do Activisionu so slovami: „Neposerte to! [CoD4] Tvorí veľkú časť hráčskych spomienok.“ Remaster má na starosti štúdio Raven Software, ktoré pracovalo na pre-nextgen Wolfensteinoch alebo aj na hre X-Men Origins: Wolverine. Neskôr, po prevzatí zo strany Activisionu, pracovalo na DLC mapách pre CoD a to od roku 2010. Inak sa rozhovor zaoberá Titanfallom 2, ktorý ponúka už aj príbehovú kampaň a ďalšie novinky.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered vychádza už túto jeseň, zatiaľ ako súčasť Deluxe edície Infinite Warfare. Hra bude obsahovať kompletnú príbehovú kampaň (s oneskorením) a 10 obľúbených multiplayerových máp. Na remaster sa v redakcii tešíme, hoci sa nám niektoré kroky Activisionu nepáčia.

via EuroGamer

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *