Fail of Duty: Modern Warfare Remastered

Call of Duty Modern Warfare Remastered

Tak to nakoniec vyzerá, že za peniaze sa dá kúpiť všetko. Dokonca aj celá polovica hry. Samozrejme podľa nadpisu už viete, že mám na mysli Call of Duty: Modern Warfare Remastered, teda remaster jedného z najobľúbenejších CoD, ktoré kedy vyšlo. Ak ste sa naň tešili, potom tu máme novú správu, ktorá vás akurát tak nahnevá:

Sony si zaplatilo mesačnú exkluzivitu na SP kampaň Modern Warfare Remastered

Prakticky to znamená, že vysolíte Activisionu 80€ a ešte musíte mesiac čakať, aby ste si mohli zahrať kampaň. Teda máte pred sebou celý mesiac čakania, počas ktorého môžete napríklad hrať Star Wars Infinite Warfare (alebo ho predať). No každopádne Activision spravil krok, ktorý nepoteší zrejme nikoho. Ak by to bolo DLC, tak s tým nie je až taký problém, však také sa dialo už niekoľko rokov. Ale to sú DLC a nie polovica sk***enej hry! Ktorú navyše dostanete len ak si kúpite niečo, o čo ani nemáte záujem.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Marek píše:

    Kazdy resp. vacsina ludi, ktori su kupuju IW aby mali MW to robia najma kvoli MP a nie kampani tak tu prestan vyplakavat, pretoze vacsine z nas je jedno, ze si na playku ludia zahraju SP o mesiac skor… Nepaci sa ti, tak to nekupuj vobec…

    • Jaromír Miko píše:

      môže to byť jedno, ale celkom mi prekáža, že človek si niečo kúpi a musí ďalší mesiac čakať na to, až mu to bude plne fungovať. Môj názor je dosť ovplyvnený aj tým, že hrám hlavne singláč a až potom idem do mp. Plus MW patrilo k dielom s kvalitným singlom a rád by som si ho zopakoval v kvalitnejšej grafike. Ale nie tak, že ho kúpim a mesiac mi nepôjde.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *