Informácie o Destiny 2: Shadowkeep unikli na internet, pribudne cross-save

Destiny 2

Je to pár mesiacov, čo sa Bungie a Activision definitívne rozišli a bude zaujímavé sledovať, kam sa Destiny posunie ďalej na svojej „single“ ceste. A možno nás ani prekvapenia nečakajú, lebo kľúčové informácie už unikli na internet.

Za únik si môže v tomto prípade samotné Bungie, ktoré zanechalo v súboroch hry infografiku k chystanej veľkej expanzii Destiny 2: Shadowkeep. V nej sa vrátime opäť na Mesiac, ako na jednu z najzaujímavejších lokalít v sérii – aj keď sme tu reálne trávili čas len v prvej hre.

Sprievodný obrázok hlási, že „spod povrchu zabudnutého mesiaca začali vychádzať hrozivé tiene. Vráťte sa na Mesačný povrch. Cestujte hlboko do záhadnej nepriateľskej citadely. Staňte sa ničiteľom nočných môr.“Ako to teda vyzerá, čaká nás možno silnejšia podoba Taken, ktorej nebudú chýbať nové jednotky, ale aj silní bossovia číhajúci nielen v príbehových misiách, ale aj Raidoch, ktoré snáď v tomto rozšírení nebudú chýbať.

Bungie zároveň potvrdilo, že Shadowkeep bude dostupný vo fyzickej kópií (zrejme na spôsob Forsaken) a taktiež dostane zberateľskú edíciu.

Datamineri však k „Year 3“ odhalili aj ďalšiu zaujímavosť. Hra vraj dostane podporu pre cross-save, čo znamená, že hráči budú môcť hrať naprieč rôznymi platformami a postup sa bude synchronizovať bez ohľadu na to, či predtým hráč hral na Xboxe, PC alebo PS4. Súvisieť to však môže aj s potenciálnym prestupom na next-gen platformy.

via ResetEra; VG24/7

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *