Bandai Namco omylom uniklo tri hry, ktoré majú byť predstavené na E3

Tohtoročná E3 je naozaj bohatá na úniky informácií a svoj podieľ na tom má vo viacerých prípadoch fakt, že zlyhá ľudský faktor – napríklad pri zabezpečení webu.

Výsledkom toho je, že vydavateľovi Bandai Namco unikli na internet tri pripravované hry, z čoho aspoň dve mali byť predstavené počas Xbox E3 konferencie. Platí, že ak sa o hrách nechcete dozvedieť v predstihu nič, nasledovný článok nečítajte.

Elden Ring

Takto sa bude volať nový projekt vyvíjaný v spolupráci medzi tvorcami Dark Souls a autorom Game of Thrones. Bandai Namco toho k hre zatiaľ veľa neprezradilo. Okrem názvu totiž v popise vyzdvihuje len úspechy Hidetaka Miyazakiho, v ktorého svete sa táto fantasy akčná RPG adventúra bude odohrávať, a spisovateľa George R. R. Martina, ktorý stál za veľkolepou knižnou sériou, pod ktorú spadá aj Hra o tróny.

Tales of Arise

O niečo vážnejší leak sa udial v prípade chystanej hry Tales of Arise, ktorá je ďalším pokračovaním známej JRPG série „Tales of“. Faktom je, že viaceré diely sa vydania na Xbox One nedočkali, ale to sa začalo meniť, keď Microsoft ukázal remaster Tales of Vesperia. Je možné, že spoločnosť plánuje predstaviť túto hru práve na Xbox E3.

Hra sa odohráva na planéte Dahna, ktorej obyvateľstvo po stáročia uctievalo voľným okom viditeľnú planétu Rena. Celých 300 rokov však Rena vládla Dahne, obmedzila slobodu a dôstojnosť jej ľudu a drancovala planétu o dôležité zdroje. V ďalšej kapitole série Tales of, ktorá už teraz beží na Unreal Engine 4, môžeme očakávať príbeh dvoch ľudí z dvoch rôznych svetov, ktorí sa snažia zmeniť svoj osud a vytvoriť novú budúcnosť. Hra má tiež upgradovaný bojový systém, ktorý si však zachováva prvky klasiky, no a v neposlednom rade môžeme vidieť nádhernú grafiku.

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch (Remastered)

Posledný leak je pre xboxerov najmenej zaujímavý. Ide o remaster Ni no Kuni, ktorá vyšla pôvodne pre PS3. Remastrovaná verzia vychádza na PS4 a PC, neremastrovaná verzia, preportovaná z PS3, sa zjavne chystá aj pre Nintendo Switch.

via Gematsu

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *