Vyjde Ni No Kuni II aj na Xbox One?

Ni No Kuni II Revenant Kingdom
Pokračovanie obľúbenej JRPG Ni No Kuni II bolo oznámené už skôr pre PC a PS4. O rozruch v zelených vodách sa postaralo španielske IGN, ktoré publikovalo správu o vydaní hry na Xbox One.

IGN sa v ňom odvoláva na viacero faktorov, vrátane úniku z Veľkej Británie, kde ju do svojej ponuky zaradil istý predajca, ako aj portál Xbox Generation. Podľa viacerých nezávislých zdrojov z Bandai Namco spoločnosť pripravuje verziu hru aj pre Xbox One, ale zatiaľ o tom verejne nehovorí a nie je vylúčená ani časová konzolová exkluzivita na PS4. Verzia pre Xbox by však mala vyjsť v digitálnej a nie krabicovej podobe.

Bandai Namco nakoniec stručne vyhlásilo, že „Ni no Kuni II je vo vývoji len pre PS4 a Steam“, bez potvrdenia iných platforiem. Nebolo by však prekvapením, keby to bola len zásterka. Bandai Namco totiž stojí aj za ďalšími titulmi, ktoré predtým vychádzali len na PS4. Napríklad Sword Art Online: Fatal Bullet je prvou hrou série, ktorá vyjde aj na Xbox One. Takisto uvidíme hry ako Monster Hunter alebo Code;Vein, ktoré bolo dokonca oznámené na Microsoft konferencii. Ďalšia z hier, God Eater 3, pre zmenu nemá oznámené platformy.

via IGN

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár