Cyberpunk 2077 vás presvedčí, že krabicovky ešte neumreli

Cyberpunk 2077

Ach, CD Projekt RED… Vy viete hráčov vždy tak potešiť! Spomenúť by som mohol soundtrack či ďakovný list pri Zaklínačovi 3, krásne limitovky k datadiskom a najnovšie môžeme hovoriť o Cyberpunk 2077.

Na internet sa totiž dostala fotografia krabicovky Cyberpunk 2077, ktorá toho obsahuje naozaj veľa. Kým väčšina krabicoviek dnes obsahuje len disk s hrou, CD Projekt plánuje do balenia s hrou zahrnúť aj bonusy v podobe mapy mesta Night City, brožúrku o hernom svete, pohľadnice, samolepky a digitálne bonusy. K tým už tradične patrí soundtrack, sada wallpaperov, no prekvapivo aj príručka Cyberpunk 2020 a mini-artbook. Z toho môžeme tušiť, že skutočný artbook bude k dispozícii v rámci niektorej z vyšších edícií hry, ak budú ohlásené už zajtra na E3.

Pokiaľ ide o hru, vychádza na Xbox One, PS4 a PC, kde však bude dostupná len na stiahnutie a balenie nebude obsahovať disk.

via Reddit

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *