FIFA 20 oficiálne odhalená, prinesie pouličný Volta Football

FIFA 20

Electronic Arts dnes oficiálne ukázali ďalší ročník svojho futbalu, FIFA 20. A tentoraz poteší fanúšikov pouličného futbalu, ktorým už zrejme dlho musela chýbať séria FIFA Street. Nastupuje totiž VOLTA Football.

VOLTA Football prináša futbalovú kultúru naspäť na ulice, pouličné kurty a futsalové ihriská po celom svete. Tématický režim stavia na kreativite malej hry, ktorej sa môže účastniť každý a tak budete mať možnosť vytvoriť vlastnú postavu, zvoliť si výbavu a ísť kopať loptu po celom svete: v Londýnskych klietkach, v podchode v Amsterdame alebo na streche v Tokyu. Hrať bude možné 3v3, 4v4, 5v5, so stenami alebo bez nich a zahrnutý bude aj Professional Futsal. Novinkou je VOLTA Story Mode, kde sa pokúsite dotiahnuť to na svetový šampionát v Buenos Aires.

FIFA 20 VOLTA Football

Po stránke ostatného gameplayu, FIFA 20 dostáva Football Intelligence systém, ktorý má posunúť hranice realizmu v hernom futbale. Vylepšenia zahŕňajú autentický flow hry, vďaka čomu si hráči budú viac uvedomovať čas, priestor a svoju pozíciu, čo výrazne ovplyvní rozhodovanie sa pri hraní. To znamená, že rozhodujúce momenty budú ešte intenzívnejšie a to či už pri ofenzíve alebo defenzíve s vychytávkami ako Composed Finishing, Controlled Tackling alebo Set Piece Refresh. Napokon, vylepšená fyzika lopty ponúkne nové trajektórie, realistickejšie interakcie a chovanie viac postavené na fyzike.

FIFA 20 vychádza 27. septembra/září na Xbox One, PS4 a PC. Prekvapivo, po boku klasickej hry vyjde FIFA 20 Legacy Edition pre Nintendo Switch. To znamená, že oproti predošlému ročníku sa zmení len súpiska, inak ostane gameplay a vlastnosti navlas totožné. Takisto sú v príprave vyššie edície Champions a Ultimate pre „veľkú trojku“, ktoré vychádzajú už o tri dni skôr.

Pokiaľ ide o hardvérové parametre, minimálne požiadavky pre PC zahŕňajú:

  • Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bit)
  • AMD Phenom II X4 965 / Intel Core i3-2100 (alebo ekvivalent)
  • 8GB RAM
  • 2GB AMD Radeon HD 7850 / Nvidia GTX 660 (alebo ekvivalent)
  • 50GB voľného miesta na disku
  • Aspoň 512kbps pripojenie k internetu (internet vyžadovaný na inštaláciu)

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *