Borderlands 3 vychádza. Ktorú edíciu zvoliť?

Borderlands 3 Compare Editions

Borderlands 3 recenzujeme v plnom prúde a zatiaľ čo jeho recenzia nám ešte nejaký čas potrvá, aspoň teraz vám vieme poradiť s výberom správnej edície, ak vás hra zaujala.

Borderlands 3 totiž nadviazalo na tradície a je to ďalšia hra, ktorá je dostupná v troch edíciách. Tie sú dostupné ako vo fyzickej podobe, tak v digitálnej a každá má iné vlastnosti. Všetky edície sú dostupné ako pre Xbox One, tak pre PlayStation 4. Rovnako tak je hra vylepšená pre Xbox One X, kde majú hráči na výber z dvojice výkonnostných nastavení. Borderlands 3 si tak môžete na konzole od Microsoftu vychutnať buď v 4K 30fps alebo 1080p 60fps. Pravdou však je, že časť hráčov trápia framedropy pri Performance (60fps) režime. Dnešný patch však mohol veci napraviť. Potešujúca je tiež prítomnosť split-screen multiplayeru pre dvoch hráčov na jednej obrazovke.

Borderlands 3
Borderlands 3
Developer: ‪2K‬
Price: 69,99 €+

A aké edície môžeme vlastne očakávať? Ako som už spomenul, na výber sú tri. Samozrejmosťou je základná edícia, ktorej štandardná cena činí 69,99€. O obsahu sa nemožno príliš baviť, keďže okrem základnej hry nedostanete vlastne nič. Môžete si však dokúpiť pekný merch. Zábava však začína pri výbere vyšších edícií. Začína sa to Deluxe edíciou za 84,99€. Tá vás poteší v podstate len drobnými bonusmi:

  • Retro Cosmetic Pack: Retro helma a oblečenie pre postavu, skin pre Echo Device a na zbraň
  • Neon Cosmetic Pack: Neónová helma a oblečenie pre postavu, skin pre Echo Device a na zbraň
  • Gearbox Cosmetic Pack: Skin a trinket pre zbrane
  • Toy Box Weapons Pack: Obsahuje „hračkársky“ mód na granáty, hračkársky trinket a dvojicu hračkárskych zbraní Girth a Maliwan Hyper Hydrator 5000 s jedinečnými efektami
  • Boost Mods Pack: Sada boostov na XP a loot dropy, ktoré si môžete aktivovať na zbraniach
Borderlands 3 Deluxe Edition
Borderlands 3 Deluxe Edition
Developer: ‪2K‬
Price: Code needed

No a celú ponuku zavŕši Super Deluxe edícia za 99,99€. Presne ako by ste čakali, táto edícia je vlastne priamym ekvivalentom Ultimate edícií iných hier. Je to tá najvyššia, ktorá ponúka všetok obsah z Deluxe edície a okorení to Season Passom. Ten stojí samostatne 49,99€ a v priebehu najbližších 12 mesiacov vám zaručí prístup k štyrom príbehovým DLC balíčkom s novými príbehmi, misiami a výzvami. Detaily o týchto expanziách sa budeme dozvedať postupom času, no ak je história série niečoho náznakom, pôjde o zábavné rozšírenia, ktoré by fanúšikovia Borderlands nemali vynechať. Jeho súčasťou je tiež Butt Stallion Cosmetic Pack, ktorý vám do hry odomkne skin a trinket na zbraň a mód na granát. Všetko je samozrejme inšpirované dúhovými jednorožcami. ?

Borderlands 3: Super Deluxe Edition
Borderlands 3: Super Deluxe Edition
Developer: ‪2K‬
Price: 79,99 €+
Do Borderlands 3 sa vracia aj náš starý známy

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár