Borderlands 3 oznámené!

Nechcelo sa nám veriť, že to niekedy povieme, ale Borderlands 3 je definitívne oznámené!

Takmer štvorminútový trailer nám opäť ukazuje kreslený svet Pandory, v ktorom už teraz nenavštívime len postapokalyptickú púšť alebo zamrznuté končiny, ale aj džunglu s mimozemskými dinosaurami či veľkomesto, za aké by sa nemusela hanbiť ani iná kreslená hra: Crackdown. Samozrejme tak, ako predošlé hry, aj „trojka“ sa bude dať hrať solo alebo vo štvorici. Gearbox tiež sľubuje vyše jednu miliardu zbraní rozdelenú do niekoľkých kategórií vrátane zbraní s nohami. Samozrejme, zásluhu na tom má systém procedurálneho generovania, ktorý je ešte lepší oproti pôvodnej hre. Už tá držala rekord pre svojich 17,75 miliónov zbraní.

Trailer nám síce nepovedal veľa o príbehu, ale zato nám ukázal množstvo nových postáv vrátane štyroch hrateľných. Opäť pritom môžeme čakať, že každá postava má svoj jedinečný class. Viac o štvrtej Borderlands hre, s číslovkou „3“ sa dozvieme už budúci týždeň – 4.3.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *