Phil Spencer: Názov nového Xboxu bude reflektovať jeho schopnosti

Project Scarlett

V novom rozhovore s austrálskym serverom Stevivor Phil Spencer priblížil, ako sa bude volať budúca konzola Xbox. Dnes je známa pod krycím menom Project Scarlett.

Spencer si však dával pozor na to, čo hovorí, a preto neoznámil názov novej konzoly. Priblížil však aspoň, akým spôsobom Microsoft pomenúva svoje konzoly, a tak máme aspoň priestor na fantazírovanie na základe indícií, ktoré nám šéf Xboxu podsunul.

„Naše názvoslovie sa vždy točilo okolo toho, akými vlastnosťami sa podľa nás konzola vyznačuje. Xbox 360 bol o zábavnom zážitku okolo krabice a krabica bola stredobodom všetkého toho zážitku. Xbox One, ak si pamätáte na náš vtedajší branding, bol ‚vždy prístupný, všetko v jednom. Nemyslím si, že by sme mali kráčať po stopách konkurencie iba preto, že ich názvoslovie je dostačujúce,“ prehlásil Phil Spencer.

Tým pádom môžeme pokojne vylúčiť, že by sa budúci, v poradí štvrtý Xbox mal volať Xbox Two.

via Stevivor

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *